UA
RU UA
067 535 14 53
Пн. – Пт.: з 08:00 до 18:00

(067) 535 14 53

Пн. – Пт.: з 08:00 до 18:00

  • (067) 535 14 53

0

О компании

Компанія SportBaby - Лідируючий в Україні виробник ігрового устаткування і успішний імпортер продукції власного виробництва в Америку і Європу.

Величезний досвід роботи, новітні технології, високоякісні матеріали і кваліфіковані співробітники дозволяють нам випускати автентичну продукцію як для великих майданчиків, так і для малогабаритних квартир, а сучасний дизайн буде поєднуватися з будь-яким інтер'єром.

На ринку дитячих спортивних майданчиків, за 12 років ми зуміли стати одним з провідних виробників. постійне оновлення і модернізація асортименту, великий акцент на ранній розвиток дітей, різноманітний дизайн, висока якість, надійність, максимальну зручність, міцність - це лише деякі характеристики, якими славиться наше виробництво.

Наша продукція допоможе організувати для дітей безтурботні години на свіжому повітрі з користю для їх розвитку, а батькам звільнити час для власного комфорту і відпочинку. Продукція поставляється в усі регіони Україна і за її межі. На сьогоднішній день випускається понад 500 найменувань виробів, що відповідають вимогам сучасних стандартів і мають відповідні сертифікати якості.

Вся продукція Sportbaby в короткі терміни виготовляється на сучасному обладнанні з застосуванням останніх технологій, з високоякісних натуральних матеріалів, з урахуванням норм і стандартів екологічної безпеки.

Сформувався позитивний імідж Sportbaby, вибудовування партнерських відносин на взаємовигідних умовах, а також виняткову якість послуг, дозволили компанії розширити співпрацю з багатьма інтернет - магазинами, що займаються як роздрібної, так і оптової торгівлею по всій території України і за її межами.

Повідомити про наявність
Ваше замовлення приняте
Ім'я
Телефон
Авторизація
Логин
Пароль